Kaltsiumkarbonaat on üks kriidi vorme - laialt levinud ühend paekivi komponendist. Ajalooliselt on see ühend on laialdaselt tuntud ehituses sideainena, põllumajanduses - mulla happesuse vähendamiseks.

Kasutamine:

 • Põllumajandus;
 • Õhusaaste kontrollimine;
 • Joogivee ja reovee puhastamine;
 • Pinnase stabiliseerimine;
 • Meditsiin;
 • Kosmeetikatööstus;
 • Teadusuuringud;

Kriit on aianduses levinud pleegitamisel viljapuid - kaitsta puude lõhenemist. Kasutatakse hilissügisel, et saavutada suurem vastupidavus. Talvel, kui on kõva külm, aga siiski on päikesepaisteline päev, koor kütab puud. Kui päike loojub ja järsult muutub temperatuur, koor võib praguneda. Valge värv peegeldab päikesevalgust, ei soojene puu koor ja kaitseb järskude temperatuurimuutuste eest. Aitab vähendada seenhaiguste ja kahjurite talvitumise levikut. Puukoores talvituvad lestad, kilptäid, koi munad, pirnikujulised hüppavad taime täid, koi kookonid, vahemere röövikud ja muud kahjurid aias.

Kasutamine ja soovitused: Lahus valmistatakse vahekorras 1: 5 (1 osa kriiti, 5 osa vett). Lahus tuleb panna liimiga - kodumajapidamises seebiga. 10 l veest piisab, et hästi hästi lahustada seepi. 10 l lahuse võib lisada ka 100 g vasksulfaati. Tüvede valgendamine:

 1. Ümbritsev temperatuur peab olema positiivne ja tüved kuivad.
 2. Põhjalikult puhasta samblast ja kuivanud koorest, eriti vanemad puud, ebatasasused hävitada.
 3. Kandke laia pintsliga puule, nii saavad tema pika harjased siseneda koorte pragudesse.
 4. Pleegitamise kihtide arv sõltub puukoorest ja valmis lahusest - sile pealispind, hästi ettevalmistatud lahus on piisav, et määrida ühe kihina, ebatasastele pindadele - 2-3 kihti.

Kasutage biotsiide ohutult. Enne kasutamist lugege alati läbi toote etikett ja tootekirjeldus.

4771315389161
37 Tooted
2013-07-30

SARNASED TOOTED