Filtreeri

Hind

Hind

  • 0,00 € - 2,00 €

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Mais

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Mais kohaneb hästi igasugustes tingimustes. Tänapäeval kasvatatakse  seda peaaegu kõikides maailma riikides, kus suved on soojad. Kõige paremini kasvab mais kõige viljakamas ja niiskes pinnases, mis on vett ja õhku läbilaskev. Misiseemneid on parem külvata tuule eest kaitstud kohas.
 
Maisi teri süüakse värskelt, keedetult, külmutatult või konserveeritult ning maisi varred ja lehed sobivad suurepäraseks loomasöödaks.
Maisitõlvikutes on ohtralt A- ja C-, D-, B-vitamiini, kaaliumi, kaltsiumi ja rauda. Mais on suurepärane seleeni allikas mis aitab vananemismärkide vastu võitlemisel. Samuti sisaldab ta ainet, mis alandab vere kolesteroolisisaldust ja on abiks kõrge veresuhkru alandamisel.  
 
Meie e-poest on võimalik osta maisiseemneid.
Müügil olevad maisiseemned sobivad nii amatööri-aedniku kui ka professionaalile.  
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil valida tilliseemneid sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid tilliseemneid soodsa hinnaga. Võtke osa meie pakkumistest ja allahindlustest. Maisiseemneid saate Internetist osta mitte ainult odavalt, vaid ka mugavalt, vaid mõne kliki abil, millele kulub ainult paar minutit.
Nautige tilliseemneid rikkalikku, tervislikku ja kvaliteetset saaki!