Filtreeri

Kategooriad

Kategooriad

Saadavus

Saadavus

Kaal

Kaal

  • 0kg - 35,2kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 791,00 €

Õitsemise kuud

Õitsemise kuud

Taime kõrgus

Taime kõrgus

Saagiaeg

Saagiaeg

Kasutamiskõlblik

Kasutamiskõlblik

Värvus

Värvus

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Tootekataloog

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Redis Rondeel

Hind 6,99 €
Availability: 49 In Stock

Meie seemnete ja lillesibulate valik rahuldab ka kõige nõudlikumad vajadused. Meilt leiate ühe- ja mitmeaastased lilleseemned, köögiviljaseemned, ravimseemned, dekoratiivsete rohtude seemned ja mitmesugused lillesibulad. Pakume ka laia valikut aiatööriistu. Seemnete ostmine veebist annab teile suure valiku lille- ja köögiviljade liike, sorte ja maitseid. Saate valida, mis sobib kõige paremini teie maitsele, kasvutingimustele või kujundus-eelistustele teie aias või koduaias. Ärge kõhkle, et tutvuda kogu seemnete ja sibullillede valikuga, mis ootab teid meie veebipoes!

Meie eesmärk on aidata igal aednikul valida kvaliteetsed seemned vastavalt oma vajadustele. Pakume laias valikus seemneid. Seega kutsume teid nautima mitmekesisust ja kvaliteeti, tagades, et teie aed ei oleks mitte ainult rikkalik ja mitmekesine, vaid aitaks kaasa ka teie tervisele ja heaolule. Istutades ise oma seemneid, saate kontrollida iga taime kasvuprotsessi, mis võimaldab teil tagada, et teie taimed kasvavad terveks ja tugevaks, samal ajal kui aiandus annab teile võimaluse nautida aiatööd iseenda jaoks, nautida lõbu, olla füüsiliselt aktiivne ja veeta õues mõnusalt aega.

Oluline on märkida, et erinevatel taimedel on erinevad istutusperioodid, mis sõltuvad kliimateguritest ja nende kasvuomadustest. Varakevadel saame nautida varakult istutatud taimede saaki, samas kui teised liigid on õnnelikud alles sügisel. Külvi ette planeerimine on suur rõõm ja võimalus katsetada uute köögivilja- või lillesortidega. Laske meil aidata teil valida laiast seemnete valikust, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud aednikele. Kirjeldustest leiate üksikasjalikud külviperioodid, kasvatamisnõuanded ja muud olulist teavet, kuidas konkreetseid seemneid edukalt kasvatada, mis hõlbustab valikut mitmekesise ja küllusliku aia või köögiviljaaia jaoks.

Püüame pidevalt tagada klientide usalduse, tuues igal hooajal turule uusi ja usaldusväärseid tooteid. Me saame pakkuda ainulaadseid ja haruldasi sorte ning lai valik köögivilja- ja lilleseemneid, mida saate osta, põhineb meie pühendumusel kõrgetele idanemis- ja kasvutulemustele. Teie mugavuse huvides pakume teile võimalust osta seemneid veebist ilma täiendava vaevata, sest saate seda teha kodust lahkumata, säästes sellega aega. Leidke endale sobivad sordid ja valmistuge edukaks ja rikkalikuks saagiks!