Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Hind

Hind

  • 2,00 € - 45,00 €

Tippsibul

Rohkem

Aktiivsed filtrid

10KG Setton 14/21 Tippsibul
Laost otsas
-25,00 €
  • -25,00 €

10KG Setton 14/21 Tippsibul

Tavahind 44,99 € Hind 19,99 €
Availability: Out of stock
1kg Setton 14/21 Tippsibul
Laost otsas
-1,90 €
  • -1,90 €

1kg Setton 14/21 Tippsibul

Tavahind 3,99 € Hind 2,09 €
Availability: Out of stock

Sibul on küüslaugu perekonda kuuluv taim. Ta on ravivate omadustega, vitamiinide ja mineraalide rikas: karotiin, C-, B1- ja B2-vitamiinid, eeterlikud õlid, kaalium, naatrium, kaltsium, magneesium, raud ja fosfori.
Üks sibulate kasvatamiseks võimalusi on sibula seemikute istutamine. Enne istutamist on soovitav säilitada püsiv temperatuur (kõikumised mitte üle 1-2 ° C), õhuniiskus 70–75%. Kindlustage ventilatsioon ja ladustage  seemned võrgusilmas või avatud niiskust mitteimavas kastis. Neid istutatakse mulda aprillist maini, kui mullas on veel piisavalt niiskust. Sibula seemikud istutatakse 2-3 cm sügavusele. Sibulad istutatakse üksteisest 5-8 cm vahedega ja ridade vahele jääb 20 cm.
 
Seemikud on külmakindlad, taluvad kevadist külma. Neid tuleks kasvatada liivsavises või kerges savises mullas. Parim on kasvatada sibula seemikuid seal kus ennem oli kasvatatud redist, tilli, salatit, kurke, kapsast või tomateid. Sibula seemikud saab uuesti samasse kohta istutada mitte varem kui 3-4 aasta pärast.
 
Kuumal suvel on vaja joota iga 10–15 päeva tagant ja rohida ära umbrohtu (suvel 3–5 korda). Kuu aega enne koristamist ei pea sibula seemikud enam jootma. Kui lehed on 10 cm pikkused tuleb nad väetada ammooniumnitraadiga (10 g / 1 m²). Sibula seemikuid soovitatakse väetada hiljemalt juuni keskel, kuna väetamisel pikeneb vegetatsiooniperiood. Saagikoristuse saab teha kuu lõpus. Pärast koristamist jäetakse nad peenardele kuivatamiseks 6-10 päevaks. Ainult korralikult kuivatatud sibul säilib talvel hästi.
 
Peamised tingimused seemikute istutamisel tagavad kvaliteetsed seemned ja õigesti valitud sort. «Nojaus sėklos» sortimendist leiate Euroopas populaarseimad, tunnustatud ja lemmikud sibula seemikute sorte: Stuttgarter Riesen, Red Baron, Sturon, Snowball, Golden Gourmet, Yellow Moon ja teised.
 
Meie e-poes müüakse kvaliteetseid sibula seemikuid kõigile kättesaadava hinnaga. Me kinnitame, et meilt ostetud    sibula seemikuid tagavad hea ja maitsva saagi mis sobivad nii amatöör-aednikele kui ka professionaalidele. Nimetused, fotod ja täpne kirjeldus aitavad teil valida õige sibula seemiku sordi, hoolduse ja teised kasutusomadused. Me pakume kvaliteetseid sibula seemikuid soodsa hinnaga. Meie kataloogis leiate pidevalt sooduspakkumisi, seega võtke nendest kindlasti osa! Meie e-poes saate sibula seemikuid osta odavalt ja mugavalt - vaid mõne kliki vajutusega. Me pakuke erinevaid sibula sorte mis sobib igale maitsele!