Taimede kiiremaks rajamiseks. Väga lihtne kasutada.

Taimede kinnitumise stimulaator. Endo-/ektomükoriisaseente, mikroorganismide ja toitainetega rikastatud toode, mida kasutatakse taimede istutamiseks või ümberistutamiseks avatud pinnasesse või potti, asetades tableti istutusauku või juurte lähedusse.

15 tabletti pakendis.

Eelised:

 • Mükoriisaseened on sümbioosis taimede juurestikuga, stimuleerides selle kasvu ja tagades taimele tõhusa veevarustuse. Koos mikroorganismidega muudavad nad mullas halvasti lahustuvaid toitaineid taimele kättesaadavaks.
 • Selles tootes sisalduv Ascophyllum nodosum merevetikate ekstrakt soodustab taimede kasvu. See vetikas kasvab äärmuslikes kliimatingimustes ja sisaldab laia loetelu toitainetest. Selle ekstrakti kasutamine annab taimedele täiendavaid mikrotoitaineid, aminohappeid, kasvuregulaatoreid ja antioksüdante, mis on olulised nende kasvuks ja arenguks ning võivad aidata neil muutuda vastupidavamaks keskkonnatingimustes.
 • Humiin- ja aminohapped on looduslikud biostimulaatorid, mis stimuleerivad taimede kasvu, lõõgastavad ja parandavad toitainete omastamist.
 • Mugav kasutada. Praktiline ja lihtne kohandada juba ühtlustatud määra.
 • Puude ja ilutaimede ümberistutamiseks.
 • Suurendab vastupidavust põuale ja patogeenidele.
 • Toode kombineerib optimaalseid toitainesuhteid, mis on ideaalselt kohandatud konkreetsete taimede või taimegruppide vajadustele. Samal ajal on määratud väetiste kasutamise määrad, mis tagavad taimede tõhusa toitmise, väldivad liigset toitmist ja aitavad kaasa keskkonnakaitsele.

  Paigaldage 1-3 tabletti taime kohta juurte lähedale.
  MÄÄRAD:
  Väike taim: max. 70 cm kõrgune 1 tablett.
  Keskmise suurusega taim: maksimaalne kõrgus 150 cm 2 tabletti.
  Suured taimed: üle 220 cm 3 tabletti.
  Tabletti võib panna ka olemasolevatesse taimedesse, mattes selle juurte lähedale.
  Pärast istutamist või ümberistutamist tuleb taime põhjalikult veega kasta.
4779057180268
6 Tooted

SARNASED TOOTED