Filtreeri

Kaal

Kaal

  • 0,011kg - 0,07kg

Hind

Hind

  • 0,00 € - 1,00 €

Saagiaeg

Saagiaeg

Kliimavöönd

Kliimavöönd

Kasvutingimused

Kasvutingimused

Kabatšokk

Rohkem

Aktiivsed filtrid

Suvikõrvits pole mitte ainult kõrvitsate sugulane, vaid ka väga väärtuslik toidduaine. Suvikõrvitsat, nagu ka teisi kõrvitsaid, süüakse nii toorelt, keedetult kui ka praetult. Neid eid köögivilju kasutatakse kõrvalroogade, suppide ja palju muu jaoks.
 
Kõige parem on enne külvamist valmistada iga suvikõrvitsa jaoks eraldi auk, kuhu tuleks lisada poole ömbritäie komposti. Õues kasvatamiseks valitakse tuulekindel ja kuiv pinnas. Samuti suvikõrvitsatele on nõudlikud soojuse ja niiskuse vastu. Varasema saagi saamiseks suvikõrvitsad idanevad ja mida sagedamini suvikõrvitsa vilju koristatakse, seda rohkem on viljasaaki.
 
Ostke meie veebipoest suvikõrvitsa seemneid ja nautige suurepärast saaki! Istutage suvikõrvitsaseemned põllule või rõdule, terrassile. Müügil olevad suvikõrvitsa seemned sobivad nii amatööri kui ka professionaalile. Rohkema info mitmesuguste suvikõrvitsate valiku, hoolduse ja muu kohta aitavad nimetused, pildid ja kirjeldus.
Täpsed nimetused, pildid ja üksikasjalikud kirjeldused aitavad teil õppida ja valida suvikõrvits sorte, hooldust ja muid omadusi. Meie eesmärgiks on pakkuda teile kvaliteetseid suvikõrvitsa seemneid soodsa hinnaga. Meil on pidevalt erinevad pakkumised kus saate suvikõrvitsaseemneid mitte ainult odavalt osta, vaid ka nautida rikkalikku ja tervislikku saaki!